Darmowa dostawa na terenie całego kraju! Kupuj na raty!
Masz pytania? Zadzwoń pod numer +48 780 146 743

Narożniki L – Styl, komfort oraz funkcjonalność w jednym!

 

Elegancja i Estetyka

Narożniki L to prawdziwa ozdoba każdego wnętrza. Nasze narożniki są dostępne w różnych stylach – od nowoczesnych po klasyczne, dzięki czemu możemy dostosować mebel do charakteru Naszego mieszkania.
Wybierając nasze narożniki, inwestujesz nie tylko w komfort, ale również w piękno.

Komfort i Relaks

Narożniki L zapewniają wyjątkowy komfort podczas wypoczynku. Dzięki funkcji spania możemy przekształcić narożnik w łóżko do spania. Jest to idealne rozwiązanie na zagospodarowanie miejsca w naszym mieszkaniu oraz może posłużyć jako nocleg dla odwiedzających nas gości. Pojemniki na pościel ułatwiają sytuację w przechowywaniu niepotrzebnych kołder czy też poduszek. Narożniki posiadają także opcję regulacji zagłówków, podłokietników czy też nawet oparcia siedziska. Pozwala nam to na dopasowania narożnika pod swoje wymagania gwarantując nam maksymalną wygodę z użytkowania.

Różnorodność Wariantów i Kolorów

Narożnik w tkaninie butelkowa zieleń, granat czy też może odcień szarości?
Przy zakupie narożnika posiadamy możliwość dobrania sobie konkretnej tkaniny któa nas interesuje. Kolorystyka jest dowolna zarówno jak i rodzaj tkaniny. Posiadamy także tkaniny o specjalnych funkcjach takie jak: Hydrofobowość (odporność na zachlapania), łatwoczyszczące czy też przyjazne zwierzętom.

Preferencje Cookies

Możesz zaakceptować, dostosować lub odrzucić stosowanie wszystkich plików cookies i podobnych technologii. Szczegółowego wyboru dokonasz za pomocą poniższych opcji. Ustawienia możesz zmienić w dowolnym momencie.