Darmowa dostawa na terenie całego kraju! Kupuj na raty!
Masz pytania? Zadzwoń pod numer +48 780 146 743

Co postawić na komodzie – garść pomysłów, które nie wychodzą z mody

Przestronne i pojemne komody to bardzo popularny element wystroju salonów, pokojów dziennych czy sypialni. Mebel ten doskonale sprawdza się nie tylko w przechowywaniu rzeczy na półkach i szufladach – blat komody stanowi znakomitą przestrzeń do aranżacji, na którym można umieścić zarówno różnego rodzaju dekoracje, jak i przedmioty osobiste. Co postawić na komodzie w salonie, aby jak najlepiej odzwierciedliła ona nasz gust i upodobania?

  • 1 282,00 

  • 1 122,00 

  • 895,00 

Co postawić na komodzie, aby uzyskać olśniewający rezultat?

Planując wykończenie salonu, warto zestawić ze sobą odmienne inspiracje. Co postawić na komodzie w pokoju dziennym? Wśród pomysłów, które pomogą Ci uzyskać najbardziej niesamowite rezultaty końcowe, warto wymienić m.in.:

Książki

Opasłe tomy w twardej oprawie, małe wydania kieszonkowe czy wielkie atlasy – książki stanowią doskonałe uzupełnienie każdej komody. Elementy te wprowadzają do naszego pokoju pożądany koloryt i stanowią doskonałą wizytówkę naszych literackich gustów i upodobań. To nieodzowny dodatek każdego szanującego się mola książkowego, który z pewnością będzie tematem niejednej żarliwej dyskusji.

Ramki ze zdjęciami

Stylowe komody warto upiększyć przy pomocy ramek ze zdjęciami, tworząc przy ich pomocy ciepłą i rodzinną aurę. Fotografie z ważnych uroczystości, ulubionych wakacji czy niezapomnianych wypadów z przyjaciółmi sprawią, że Twój salon zyska niepowtarzalny i przytulną atmosferę, w której przebywanie będzie napełniać Cię pozytywną energią i dobrym samopoczuciem.

Figurki i rzeźby

Osoby o wysublimowanym guście, które od lat kompletują kolekcje wyjątkowych dzieł sztuki, mogą wykorzystać komodę do ekspozycji zgromadzonych eksponatów. Wśród przedmiotów, które najbardziej zapadną w pamięć odwiedzającym Cię gościom, z pewnością warto wymienić rozmaite figurki i rzeźby – piękne elementy dekoracyjne, dodające elegancji i stylu.

Zegar

Zegary – zarówno w stylu retro, jak i nowoczesnym – to jeden z najbardziej uniwersalnych i ponadczasowych odpowiedzi na pytanie co postawić na komodzie w salonie. W zależności od przyjętej przez Ciebie koncepcji aranżacyjnej, na komodzie równie dobrze sprawdzą się klasyczne zegary ze wskazówkami (lub imitujące zegary mechaniczne), jak i nowoczesne stacje pogodowe czy urządzenia smart home, dostarczające informacji na temat temperatury czy wilgotności.

  • 773,00 

  • 792,00 

  • 792,00 

Wiesz już, co położyć na komodzie?

Komody to meble, które są otwarte na zróżnicowane aranżacje. Co postawić na komodzie, aby wydobyć z niej pełnię niepowtarzalnego uroku? Choć opisane powyżej propozycje z pewnością pomogą Ci stworzyć niepowtarzalną kompozycję, kreatywna dekoracja to dopiero połowa sukcesu. Aby udekorowana komoda jak najdłużej zachowała swój urok, warto dowiedzieć się, jak czyścić meble z drewna, aby nie naruszyć ich barwy i struktury.

Szukasz stylowej komody, która będzie stanowić doskonałe uzupełnienie salonu lub sypialni? Już dziś zapoznaj się z ofertą IFM Meble – marka ta dostarcza szeroki wybór mebli w zróżnicowanych stylach i kolorystyce, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nie zwlekaj – już dziś odwiedź stronę marki IFM i zobacz, jak niewiele dzieli Cię od upragnionego pokoju dziennego.

Preferencje Cookies

Możesz zaakceptować, dostosować lub odrzucić stosowanie wszystkich plików cookies i podobnych technologii. Szczegółowego wyboru dokonasz za pomocą poniższych opcji. Ustawienia możesz zmienić w dowolnym momencie.