Darmowa dostawa na terenie całego kraju! Kupuj na raty!

Jakie łóżko do małego pokoju wybrać? Poznaj najmodniejsze modele sof IFM Meble

Aranżując niewielką sypialnię, warto zdecydować się na kompaktowe wyposażenie, które pomoże Ci udekorować pomieszczenie w stylowy i funkcjonalny sposób. Zastanawiasz się, jakie łóżko do małego pokoju najlepiej sprawdzi się w przypadku pomieszczeń w Twoim domu? Przeczytaj poniższy artykuł i poznaj kluczowe cechy modułowych dodatków od IFM Meble.

Jakie łóżko do małej sypialni będzie najlepszym wyborem? Zalety materaców bonellowych

W ofercie naszej firmy dostępne są różnorodne modele modnych łóżek tapicerowanych, które sprawdzą się nawet w niewielkich kawalerkach. Meble wyposażone są w wygodny materac, który jest wypełniany sprężynami typu bonell oraz specjalną pianką poliuretanową.

Druty bonellowe składają się ze sprężyn o przekroju klepsydry. Z łatwością dopasowują się one do różnych kształtów i obciążeń, wpływając na komfort użytkowania całego łóżka.

Czym z kolei cechuje się pianka poliuretanowa? Materac z wypełnieniem poliuretanowym jest elastyczny, a jednocześnie odpowiednio twardy. Pianka ta występuje w różnych wariantach gęstości, dzięki czemu pozostaje ona odporna na uszkodzenia. Warto również dodać, że materiał wykazuje właściwości antyalergiczne.

Jak ustawić łóżko w małej sypialni? Przydatne wskazówki

Jeżeli znalazłeś już łóżko, które zajmuje mało miejsca, warto zastanowić się nad jego praktycznym ustawieniem. W przypadku niewielkich sypialni należy pamiętać, aby mebel nie znajdował się zbyt blisko dużych szaf i komód. Taka lokalizacja mogłaby spowodować trudności w poruszaniu się po pomieszczeniu. Co ważne, łóżko nie powinno blokować dostępu do gniazdek elektrycznych i przedłużaczy.

Tapczan Marko

Tapczan z pojemnikiem na pościel

Zastanawiasz się, jakie łóżko wybrać do małej sypialni? Postaw na funkcjonalny narożnik

Klienci, którzy szukają niewielkich, modułowych mebli do salonu, coraz częściej decydują się na stylowe narożniki w kształcie litery L. Nasze kanapy z otomaną wyposażane są dodatkowo w funkcję spania, dzięki czemu doskonale sprawdzą się one w kawalerkach oraz małych mieszkaniach dwupokojowych.

Sofy dostępne są w różnorodnych modelach, które pozwolą Ci udekorować zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne wnętrze o minimalistycznym sznycie. Sporym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się narożniki na charakterystycznych, stylowych nóżkach. Mebel wyposażany jest dodatkowo w regulowane zagłówki, pojemną komorę na pościel oraz specjalny automat wspomagający rozkładanie otomany.

Szukasz łóżka, które zajmuje mało miejsca w sypialni? Sprawdź ofertę IFM Meble

Rozkładane narożniki, łóżka tapicerowane, kanapy – w ofercie firmy IFM Meble dostępne są funkcjonalne meble, które bez większego problemu udekorują nawet niewielkie pomieszczenia. Co więcej, nasi specjaliści umożliwiają personalizację łóżka, tak, aby jak najbardziej wpasowało się ono w aranżację Twojego wnętrza. Podpowiemy również, jak ścielić łóżko. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta naszej firmy i poznaj wszystkie interesujące Cię informacje.